هدف سندبلاست

آنچه را که بخواهیم در چند خط و جمله از فواید سندبلاست بگوییم شاید به نظر من خیانت به خواص سندبلاست می باشد. اما در چند خط و جمله برای آشنا کردن آنهایی که از سندبلاست چیزی نمی دانند چند جمله و یا چند خطی می نویسم.

امروزه سندبلاست کاربرد چند گانه ای دارد که بعضی از آن بر روی شیشه استفاده می کنند که کاربرد تزئینی  دارد. برخی بر روی مبلمان چوبی که آن نیز کاربردی نمایشی_تزئینی دارد.

اما استفاده از سندبلاست بر روی فلزات مخصوصا فلز آهن عمدتا به خاطر ماندگاری و دوام بیشتر و جلوگیری از تجزیه شدن آهن  می باشد که عمده هدف سندبلاست و بحث ما در اینجا و در مطالب بعدی در آینده بر  روی سند بلاست آهن می باشد.

اگر ما عمر متوسط و مفید  یک تیر آهن را در منطقه معتدل با بارش 500 میلیمتر سالانه 30 سال در نظر بگیریم. با استفاده از روش سندبلاست و رنگ با استاندارد های موجود می توا حداقل عمر این تیرآهن  و یا هر چیز دیگری را 4 برابر افزایش داد.

استفاده از سندبلاست در صنایع مختلف و ساختمان سازی علاوه بر صرفه جویی در مصرف آهن از اتلاف فراوان انرژی و وقت و هزینه نیز جلوگیزی می کند که اینامر کمک به ما در حال و آینده فرزندامان می باشد که تا حدودی از منابع پایان پذیر معادن آهن و... جلو گیری می نماید.

عضو کوچک از خانواده مجریان سندبلاست در ایران

سندبلاست و رنگ دانیال

مجید گودرزی

02177192684

سندبلاست , عایق کاری , رنگ آمیزی

زمینه فعالیت

زمینه فعالیت
سىذبلاست و ایربراش و سوگ سدایی به هرروش ممکن از سطىح فلزي و غيز فلزي
اجراي کلی رنگ هاي صنعتی، اپىکسی )کلس فليک، تکسى تروپ و . . . ( و متالایزر و دیگر پىشش هاي موجود.
عایق کاري )عایق سرد و عایق گرم(

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان رسالت ، خیابان هنگام ، خیابان فرجام ، نرسیده به خیابان دکتر آیت ، پلاک 948 ، طبقه 4 ، واحد 15 ، شرکت رسوب بران دانیال
تلفن : 77192684 021
فکس : 77211929
همراه : 09121866054

           09021866054

ایمیل : RB.danyal@yahoo.com

کانال تلگرام : sandblastdanyal@

پل ارتباطی با مدیر عامل از طریق تلگرام : charraadmin@

درباره ما

جموعه ای که هم اکنون تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال در پیش روی می باشد از سال 1372 تحت عنوان پیمانکاری سندبلاست و رنگ آمیزی گودرزی ابتدا از شرکت منگان شروع به فعالیت نموده است و در مدت حدود 10 سال متوالی به طور مستمر در شرکت منگان ، شرکت ماشین سازی البرز آبیک ، کارگاه شرکت کیان پایاب و به صورت پروژه ای در نقاط مختلف کشور به فعالیت خود ادامه داد تا در سال 1380 با ثبت شرکت شن پاش صنعت دانیال به شماره 4353 در شهرستان اراک به طور جدی و با ایجاد کارگاه ثابت به فعالیت خود ادامه داد و در سال 1386 با تغییر نام تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال به شماره ثبت 300736 در تهران با ایجاد دفتر مرکزی و استخدام چندین پرسنل به طور منسجم اقدام نموده و تمام سعی و تلاش خود را جهت ارتقا سطح کیفی و کمی شرکت نموده و با خرید مدرنترین تجهیزات و لوازم مربوطه سعی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز به نحو مطلوب نموده و می نماید