آشنایی با نماشویی و روش های کفسابی

در این مقاله برای شما آشنایی با نماشویی و روش های کفسابی را برای شما توضیح خواهیم داد. نماشویی علاوه بر سخت بودن ، نیازمند دقت بسیار بالایی میباشد. اگر بر اثر آلودگی و یا هر عامل دیگری نمای ساختمان شما کثیف شده است ، به فکر تعویض نمای خود نباشید. تنها کافیست با به کار گرفتن افراد متخصص در این کار ، نمای ساختمان خود را شستشو دهید.
آشنایی با نماشویی و روش های کفسابی

برای شستشوی نمای مرمر ، میتوانید از دستگاه کف ساب استفاده کنید. سرعت و فشاری که دستگاه کف ساب بر روی سنگ نمای شما وارد میکند ، به راحتی لکه ها و آلودگی های روی سطح نمای شما را از بین میبرد و آن را تمیز میکند. همچنین میتوانید با مقداری ساینده الماس نیز پستی ها و بلندی های روی سنگ مرمر را هم از بین ببرید و سطح آن را صاف و یکدست کنید.

برای درخشندگی سنگ مرمر و یا سنگ نمای شما ، سنگ زنی یکی از بهترین روش هاست. همچنین میتوانید با استفاده از صیقل دهنده سنگ مرمر و یا پولیشر سطح سنگ مرمر خود را به درخشندگی لازم برگردانید.

به طور کلی آلودگی و کثیفی به تدریج باعث تخریب و از بین رفتن سنگ نمای ساختمان شما میشود که یکی از راه های جلوگیری از آن نماشویی میباشد. در رابطه با نماشویی و انواع آن نیز در مقالات قبل به شما توضیحاتی ارائه داده ایم که میتوانید از آن ها نیز استفاده کنید.

سندبلاست , عایق کاری , رنگ آمیزی

زمینه فعالیت

زمینه فعالیت
سىذبلاست و ایربراش و سوگ سدایی به هرروش ممکن از سطىح فلزي و غيز فلزي
اجراي کلی رنگ هاي صنعتی، اپىکسی )کلس فليک، تکسى تروپ و . . . ( و متالایزر و دیگر پىشش هاي موجود.
عایق کاري )عایق سرد و عایق گرم(

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان رسالت ، خیابان هنگام ، خیابان فرجام ، نرسیده به خیابان دکتر آیت ، پلاک 948 ، طبقه 4 ، واحد 15 ، شرکت رسوب بران دانیال
تلفن : 77192684 021
فکس : 77211929
همراه : 09121866054

           09021866054

ایمیل : RB.danyal@yahoo.com

کانال تلگرام : sandblastdanyal@

پل ارتباطی با مدیر عامل از طریق تلگرام : charraadmin@

درباره ما

جموعه ای که هم اکنون تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال در پیش روی می باشد از سال 1372 تحت عنوان پیمانکاری سندبلاست و رنگ آمیزی گودرزی ابتدا از شرکت منگان شروع به فعالیت نموده است و در مدت حدود 10 سال متوالی به طور مستمر در شرکت منگان ، شرکت ماشین سازی البرز آبیک ، کارگاه شرکت کیان پایاب و به صورت پروژه ای در نقاط مختلف کشور به فعالیت خود ادامه داد تا در سال 1380 با ثبت شرکت شن پاش صنعت دانیال به شماره 4353 در شهرستان اراک به طور جدی و با ایجاد کارگاه ثابت به فعالیت خود ادامه داد و در سال 1386 با تغییر نام تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال به شماره ثبت 300736 در تهران با ایجاد دفتر مرکزی و استخدام چندین پرسنل به طور منسجم اقدام نموده و تمام سعی و تلاش خود را جهت ارتقا سطح کیفی و کمی شرکت نموده و با خرید مدرنترین تجهیزات و لوازم مربوطه سعی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز به نحو مطلوب نموده و می نماید