گریت بلاست چیست ؟

گریت بلاست چیست؟
گریت پلاست یک پروسه است که ذرات ساینده به تمیز کردن و سطحی می پردازد.  ذرات ساینده در محدوده پوسته گردو (نسبتا نرم)، ماسه های مختلف، به کاربید سیلیکون، آلومینا و یا ذرات سنباده ، می باشند.
روش پرتاب ذرات ساینده نیز  با سندبلایست متفاوت است و شامل افزودن حباب ، مایع (معمولا آب)  یا بخار در هوای فشرده،
است.
از گریت بلاست برای  حذف شن و ماسه و از دیگ ریخته گری استفاده می شود، همچنین برای حذف الودگی های بعد از جوشکاری مانند (اسید آهن)و  از بین بردن زنگار  و یا  پاک کردن رنگ قدیمی جهت  بهبود چسبندگی پوشش (به عنوان مثال رنگ، و یا گالوانیزه) استفاده می شود.
شن های مورد استفاده در گریت بلاست فشرده سازی لایه سطحی فلز  کمک می کند ، و این اثر می تواند در کاهش ترک خوردگی تنشی در آلیاژهای آلومینیوم مفید باشد.

سندبلاست , عایق کاری , رنگ آمیزی

زمینه فعالیت

زمینه فعالیت
سىذبلاست و ایربراش و سوگ سدایی به هرروش ممکن از سطىح فلزي و غيز فلزي
اجراي کلی رنگ هاي صنعتی، اپىکسی )کلس فليک، تکسى تروپ و . . . ( و متالایزر و دیگر پىشش هاي موجود.
عایق کاري )عایق سرد و عایق گرم(

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان رسالت ، خیابان هنگام ، خیابان فرجام ، نرسیده به خیابان دکتر آیت ، پلاک 948 ، طبقه 4 ، واحد 15 ، شرکت رسوب بران دانیال
تلفن : 77192684 021
فکس : 77211929
همراه : 09121866054

           09021866054

ایمیل : RB.danyal@yahoo.com

کانال تلگرام : sandblastdanyal@

پل ارتباطی با مدیر عامل از طریق تلگرام : charraadmin@

درباره ما

جموعه ای که هم اکنون تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال در پیش روی می باشد از سال 1372 تحت عنوان پیمانکاری سندبلاست و رنگ آمیزی گودرزی ابتدا از شرکت منگان شروع به فعالیت نموده است و در مدت حدود 10 سال متوالی به طور مستمر در شرکت منگان ، شرکت ماشین سازی البرز آبیک ، کارگاه شرکت کیان پایاب و به صورت پروژه ای در نقاط مختلف کشور به فعالیت خود ادامه داد تا در سال 1380 با ثبت شرکت شن پاش صنعت دانیال به شماره 4353 در شهرستان اراک به طور جدی و با ایجاد کارگاه ثابت به فعالیت خود ادامه داد و در سال 1386 با تغییر نام تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال به شماره ثبت 300736 در تهران با ایجاد دفتر مرکزی و استخدام چندین پرسنل به طور منسجم اقدام نموده و تمام سعی و تلاش خود را جهت ارتقا سطح کیفی و کمی شرکت نموده و با خرید مدرنترین تجهیزات و لوازم مربوطه سعی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز به نحو مطلوب نموده و می نماید