اتاق سندبلاست

 

مزایای استفاده از بلاست روم یا سالن سندبلاست و شات بلاست : 

  1. امکان استفاده از انواع ساینده های سندبلاست و شات بلاست در بلاست روم .
  2. امکان انجام انواع عملیات بلاستینگ در بلاست روم با ایمنی و راندمان بالا از نظر فنی و اقتصادی .
  3. مصرف ساینده در بهینه ترین حالت . 
  4. عدم انتشار آلودگی ناشی از سندبلاست و شات بلاست در بلاست روم به محیط کار اطراف آن .
  5. امکان انجام عملیات بلاستینگ در بلاست روم درهر شرایط آب و هوایی . 
  6. امکان سندبلاست و شات بلاست بر روی سطوح قطعات صنعتی با هر شکل و حجم .

 

امروزه برای انجام عملیات بلاستینگ استاندارد (سندبلاست یا شات بلاست ) بر روی قطعات متوسط و بزرگ ازبلاست رومها استفاده میکنند .

بلاست رومها یا اتاقهای سندبلاست ، ۴ مدل میباشند .

بلاست روم درجه ۱ یا استاندارد .

بلاست روم درجه ۲

بلاست روم درجه ۳

بلاست روم درجه ۴

 

بلاست روم درجه ۱ :

در این نوع بلاست رومها ساینده پاشیده شده از سر نازلها توسط سیستم ریکاوری خودکار ساینده که در کف سالن پاشش تعبیه شده است به سیتم فیلتراسیون منتقل شده ، در آنجا آلودگیهای مخلوط شده با ساینده با عبور از یک ایر واشر مناسب جدا میگردد و ساینده عاری از غبار و آلودگی به سیستمهای پاشش منتقل میگردد و ساینده دوباره با فشرده شدن ماشه روی نازلها توسط اپراتور به سر نازلها منتقل و بر روی سطح قطعات پاشیده میشود و … این سیکل بطور مرتب تکرار میگردد .


بلاست روم درجه ۲ :

در این نوع بلاست روم ، ساینده پاشیده شده از سر نازل کاربر توسط یک یا چند راهرو مکنده ساینده که بستگی به ابعاد بلاست روم دارند جمع آوری میگردد و باقی عملیات شبیه بلاست روم درجه ۱ میباشد .

 

بلاست روم درجه ۳ :

در این نوع بلاست رومها ، کاربر پس از هر بار تمام شدن ساینده سیستم پاشش خود ، ساینده جمع شده در کف بلاست روم را ، توسط یک نازل مکنده که کاربر آنرا هدایت میکند ، جمع آوری میکند تا ساینده به سیستم غبارگیری ساینده و سیستم پاشش شارژگردد و کاربر میتواند مجددا پاشش را آغاز نماید .

 

بلاست روم درجه ۴ :

در این نوع بلاست روم جمع آوری ساینده از کف بلاست روم با ابزار دستی مانند بیل توسط کاربر سندبلاست کار انجام میگردد و یک سیستم برای تهویه هوای سالن سندبلاست به سالن متصل است . اعمال فرمان پاشش نیز یا توسط ریموت و یا بصورت دستی توسط کاربر دوم انجام میگردد .

Running sneakers | balerínky

سندبلاست , عایق کاری , رنگ آمیزی

زمینه فعالیت

زمینه فعالیت
سىذبلاست و ایربراش و سوگ سدایی به هرروش ممکن از سطىح فلزي و غيز فلزي
اجراي کلی رنگ هاي صنعتی، اپىکسی )کلس فليک، تکسى تروپ و . . . ( و متالایزر و دیگر پىشش هاي موجود.
عایق کاري )عایق سرد و عایق گرم(

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان رسالت ، خیابان هنگام ، خیابان فرجام ، نرسیده به خیابان دکتر آیت ، پلاک 948 ، طبقه 4 ، واحد 15 ، شرکت رسوب بران دانیال
تلفن : 77192684 021
فکس : 77211929
همراه : 09121866054

           09021866054

ایمیل : RB.danyal@yahoo.com

کانال تلگرام : sandblastdanyal@

پل ارتباطی با مدیر عامل از طریق تلگرام : charraadmin@

درباره ما

جموعه ای که هم اکنون تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال در پیش روی می باشد از سال 1372 تحت عنوان پیمانکاری سندبلاست و رنگ آمیزی گودرزی ابتدا از شرکت منگان شروع به فعالیت نموده است و در مدت حدود 10 سال متوالی به طور مستمر در شرکت منگان ، شرکت ماشین سازی البرز آبیک ، کارگاه شرکت کیان پایاب و به صورت پروژه ای در نقاط مختلف کشور به فعالیت خود ادامه داد تا در سال 1380 با ثبت شرکت شن پاش صنعت دانیال به شماره 4353 در شهرستان اراک به طور جدی و با ایجاد کارگاه ثابت به فعالیت خود ادامه داد و در سال 1386 با تغییر نام تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال به شماره ثبت 300736 در تهران با ایجاد دفتر مرکزی و استخدام چندین پرسنل به طور منسجم اقدام نموده و تمام سعی و تلاش خود را جهت ارتقا سطح کیفی و کمی شرکت نموده و با خرید مدرنترین تجهیزات و لوازم مربوطه سعی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز به نحو مطلوب نموده و می نماید