شرایط آب و هوایی هنگام رنگ آمیزي

- دماي محیط می بایست بین 10 تا 40 درجه سانتی گراد باشد 
2- دماي سطح می بایست 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم باشد 
3- رطوبت نسبی می بایست کمتر از 80% باشد

کیفیت بالای رنگ اپوکسی تنها شعار ما نیست، همیشه تلاش شرکت بر این اساس بوده که بالاترین کیفیت رنگ اپوکسی را با توجه به دانش روز دنیا تولید و عرضه نماید .

از جمله نکات مهم در خرید رنگ اپوکسی و بطور کلی رنگهای صنعتی، دقت در انتخاب درست شرکت تولید رنگ می باشد.
قیمت رنگ اپوکسی و کف پوش اپوکسی ( کفپوش اپوکسی یا پوشش کف اپوکسی ) در بازار گوناگون می باشد ، ولی شرکت رانا کیمیا فام با طولید رنگ اپوکسی با کیفیت و قیمت مناسب رنگ اپوکسی ، این نگرانی در انتخاب رنگ اپوکسی را ببرطرف نموده است . تماس با شرکت رانا کیمیا فام

خصوصیت مهم رنگ اپوکسی چسبندگی بسیار بسیار بالای اپوکسی به انواع سطوح می باشد، رنگ اپوکسی به انواع سطوح بتنی، فلزی ، سنگی ، چوبی ، پلاستیکی دارد .

مقاومت بالای رنگ اپوکسی بسیار سودمند می باشد و از ویژگی های این رنگ می باشد که در برابر مواد اسیدی، قلیایی، آب داغ و سرد و همچنین فشار های مکانیکی دارد .

نکات طلایی پیرامون رنگ اپوکسی و رنگ های صنعتی را همیشه بخاطر داشته باشید و این نکات طلایی را در انجام این پوشش رعایت کنید .

یکی از ویژگی های مهم رنگ اپوکسی این نکته می باشد که می توانیم خواص این رنگ را تغییر دهیم به عنوان نمونه می توانیم برا بالا بردن رسانایی رنگ اپوکسی آنرا از نقره پر کنیم یا مخلوط آن با ریز الیافهای کربن و یا برای بالا بردن مقاومت خوردگی اپوکسی آنرا از روی پر کنیم . یکی از بهترین و مهم ترین روش ها برای محافظت از مخازن و خطوط لوله در پالایشگاه ها و کارخانه ها و همچنین در سازه های بتنی و همچنین در بدنه کشتی های مسافربری و کشتی های باربری در برابر عوامل خورنده محیطی یک پوشش مناسب بوسیله رنگ اپوکسی می باشد .

نکات مهم و طلایی پیرامون رنگ اپوکسی و پوشش های اپوکسی فراوان می باشد ولی بهتر است که قبل از سفارش رنگ اپوکسی از کارشناسان شرکت راناکیمیا بخواهید تا محلی را که می خواهید از این پوشش استفاده کنید را مورد مطالعه قرار دهند و رنگ اپوکسی مناسب برای آن محل را به شما پیشنهاد دهند تا بتوانید بهترین استفاده را از این پوشش بدست آورید .

با توجه به رشد تکنولوژی و پیشرفت علم، تغییر قابل توجهی در زمینه نوع مصالح ساختمانی و استفاده از کفپوش و رنگ بوجود آمده که برای ساخت باید از مصالح بروز و پیشرفته استفاده کرد تا هم اتلاف انرژی به حداقل برسد و هم ایمنی سازه ها حفظ شود .مواد پلیمری یکی از این گزینه ها می باشد که علاوه بر کاهش هزینه های تولید در کاهش مصرف انرژی نقش مهمی دارد و همچنین قابلیت فرم دهی مناسبی را دارا می باشد .

کفپوش های پلیمری جایگزین بسیار مناسبی بجای سنگ یا پارکت و سرامیک می باشد و با دارا بودن رنگ های بسیار متنوع و همچنین سرعت بالای انجام کار و همچنین کم شدن هزینه های اجرای کف پوش بهترین گزینه می باشد .

نکته دیگر در کفپوش اپوکسی بالا بودن مقاوت شیمیایی و مکانیکی بالای آن بوده و به دلیل آنکه آب را در خود جذب نمی کند، دیرتر دچار آلودگی خواهد شد 

 

سندبلاست , عایق کاری , رنگ آمیزی

زمینه فعالیت

زمینه فعالیت
سىذبلاست و ایربراش و سوگ سدایی به هرروش ممکن از سطىح فلزي و غيز فلزي
اجراي کلی رنگ هاي صنعتی، اپىکسی )کلس فليک، تکسى تروپ و . . . ( و متالایزر و دیگر پىشش هاي موجود.
عایق کاري )عایق سرد و عایق گرم(

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان رسالت ، خیابان هنگام ، خیابان فرجام ، نرسیده به خیابان دکتر آیت ، پلاک 948 ، طبقه 4 ، واحد 15 ، شرکت رسوب بران دانیال
تلفن : 77192684 021
فکس : 77211929
همراه : 09121866054

           09021866054

ایمیل : RB.danyal@yahoo.com

کانال تلگرام : sandblastdanyal@

پل ارتباطی با مدیر عامل از طریق تلگرام : charraadmin@

درباره ما

جموعه ای که هم اکنون تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال در پیش روی می باشد از سال 1372 تحت عنوان پیمانکاری سندبلاست و رنگ آمیزی گودرزی ابتدا از شرکت منگان شروع به فعالیت نموده است و در مدت حدود 10 سال متوالی به طور مستمر در شرکت منگان ، شرکت ماشین سازی البرز آبیک ، کارگاه شرکت کیان پایاب و به صورت پروژه ای در نقاط مختلف کشور به فعالیت خود ادامه داد تا در سال 1380 با ثبت شرکت شن پاش صنعت دانیال به شماره 4353 در شهرستان اراک به طور جدی و با ایجاد کارگاه ثابت به فعالیت خود ادامه داد و در سال 1386 با تغییر نام تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال به شماره ثبت 300736 در تهران با ایجاد دفتر مرکزی و استخدام چندین پرسنل به طور منسجم اقدام نموده و تمام سعی و تلاش خود را جهت ارتقا سطح کیفی و کمی شرکت نموده و با خرید مدرنترین تجهیزات و لوازم مربوطه سعی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز به نحو مطلوب نموده و می نماید