10 مزیت برتر شرکت سندبلاست دانیال

در این بخش خلاصه ای از وظایفمان که همان مزیت های شرکت سندبلاست دانیال یا همان پیمانکاری دانیال می باشد نسبت  به دیگر همکارانمان  را به اختصار بیان مینماییم.

الف: مشتری مداری که اولین و مهمترین هدف مان در این مدت بوده زیرا  اولین اصل ما ارایه خدماتی  که از ما خواسته شده و هزینه آن را دریافت نموده ایم که با انجام این اصل مشتری (کارفرما) ضمن رضایت قلبی و ضمنی از انجام امور توسط این شرکت در آینده و به صورت تواتربه عنوان مشتری پایه ثابت شناخته میشود.( جهت اثبات این موضوع باید به بازدید قراردادهای چندین باره با چند شرکت در انتهای رزومه شرکت اشاره نمود)

ب: تهعد به انجام امور محوله (در طول چندین سال انجام کار سندبلاست حتی یک مورد هم قرارداد نا تمام نداشته ایم).

ج: تجهیز کارگاه در مدت زمان کمتر از 24 ساعت (شرکت سندبلاست دانیال درفاصله زمانی 24 ساعت در تهران و اطراف تا شعاع 20 کیلومتر کمتر از 24 ساعت اقدام به تجهیز وفعال نمودن کارگاه مینماید   و در مورد نقاط دور دست تر باید مسافت زمانی را به این زمان اضافه کرد).

خ:ارتباط  دوستانه و تنگاتنگ با دستگاه نظارت کارفرما و مدیران و کلیه مجموعه کارفرما در طول مدت قرارداد و حتی بعد از اتمام قرارداد های فیمابین.

ع:امکان تامین و تجهیز کارگاه به صورت کلی(خرید و یا  اجاره جرثقیل، لیفتراک، داربست، انواع رنگ و پوشش ها و......).

ف:امکان تجهیز کارگاه در چند نقطه که این امر به واسطه فراوانی تجهیزات در حدود 60 دستگاه دیگ سندبلاست و 20 دستگاه ایرلس و 14 دستگاه کمپرسور که تحت مالکیت شرکت دانیال میباشد میسر گردیده است.

ق:داشتن دستگاه ها و تجهیزات فوق تخصصی از قبیل دستگاه های سندبلاست داخل لوله از سایز 4 اینچ به بالاتر و دستگاه اجرای رنگ داخل لوله از سایز 4 اینچ به بالاتر و دستگاه اجرای رنگ سه جزیی بیرون لوله با هر ابعاد و اندازه ای که با رینگ خود به صورت اتومات رنگ های  که قبل از اجرا نیاز به  گرم کردن دارند (قیمت حدود 500 میلیون تومان) از دیگر مزیت های این پیمانکاری می باشد.

ص:داشتن بیشترین کار و کارگاه از ابتدای فعالیت تا امروز (کمترین تعداد کارگاه 5 عدد بوده و بیشترین تعداد پروژه ها  هم 19 کارگاه بوده است) هم اکنون هم که 01/08/1393 میباشد پیمانکاری گودرزی دارای 9 پروژه فعال می باشد که 1- شامل کاغذ پارس2- ماموت  3- عالی فلز4- اخوان هیو 5-سپهر سوله 6- مهدین 7-خط لوله 42 اینچ منطقه گندمان شهرکرد 8-لبنیات انزلی و پتروشیمی مبین از جمله پروژه های دایر این شرکت می باشد.

ث: فراوانی کارگاه ثابت  ( این شرکت با داشتن 4 کارگاه ثابت در اطراف تهران و یک کارگاه در شهرستان اراک بیشترین فراوانی کارگاه را داشته و دارد ).

ه: سهولت دسترسی در مواقع ضروری حتی پس از پایان پروژه به مدیران این مجموعه.

 

و ده ها مزیت دیگر که این مزیت ها در کل از وظایف اصلی این مجموعه می باشد.

 

امید است که بتوانیم همانند قبل سر بلند و پیروز باشیم

عضو کوچک این مجموعه             

مجید گودرزی                     

توصیه و هشدا به کلیه :کارفرمایان ، کاربران و دیگر بازدید کنندگان گرامی

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید 

Web Design - UX web tiles for flow diagrams and sitemaps

Lid est laborum dolo rumes fugats untras. Etharums ser quidem rerum facilis dolores nemis omnis fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets. Lid est laborum dolo rumes fugats untras. Etharums ser quidem rerum facilis dolores nemis omnis fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets.

Sneakers Store | nike team hustle d 8 toddler shoe store austin tx , cheap nike griffey for women pants girls kids DA8301-100 Release Date - clemson nike free trainer v7 2017 women Lid est laborum dolo rumes fugats untras. Etharums ser quidem rerum facilis dolores nemis omnis fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets.

سندبلاست , عایق کاری , رنگ آمیزی

زمینه فعالیت

زمینه فعالیت
سىذبلاست و ایربراش و سوگ سدایی به هرروش ممکن از سطىح فلزي و غيز فلزي
اجراي کلی رنگ هاي صنعتی، اپىکسی )کلس فليک، تکسى تروپ و . . . ( و متالایزر و دیگر پىشش هاي موجود.
عایق کاري )عایق سرد و عایق گرم(

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان رسالت ، خیابان هنگام ، خیابان فرجام ، نرسیده به خیابان دکتر آیت ، پلاک 948 ، طبقه 4 ، واحد 15 ، شرکت رسوب بران دانیال
تلفن : 77192684 021
فکس : 77211929
همراه : 09121866054

           09021866054

ایمیل : RB.danyal@yahoo.com

کانال تلگرام : sandblastdanyal@

پل ارتباطی با مدیر عامل از طریق تلگرام : charraadmin@

درباره ما

جموعه ای که هم اکنون تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال در پیش روی می باشد از سال 1372 تحت عنوان پیمانکاری سندبلاست و رنگ آمیزی گودرزی ابتدا از شرکت منگان شروع به فعالیت نموده است و در مدت حدود 10 سال متوالی به طور مستمر در شرکت منگان ، شرکت ماشین سازی البرز آبیک ، کارگاه شرکت کیان پایاب و به صورت پروژه ای در نقاط مختلف کشور به فعالیت خود ادامه داد تا در سال 1380 با ثبت شرکت شن پاش صنعت دانیال به شماره 4353 در شهرستان اراک به طور جدی و با ایجاد کارگاه ثابت به فعالیت خود ادامه داد و در سال 1386 با تغییر نام تحت عنوان شرکت رسوب بران دانیال به شماره ثبت 300736 در تهران با ایجاد دفتر مرکزی و استخدام چندین پرسنل به طور منسجم اقدام نموده و تمام سعی و تلاش خود را جهت ارتقا سطح کیفی و کمی شرکت نموده و با خرید مدرنترین تجهیزات و لوازم مربوطه سعی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز به نحو مطلوب نموده و می نماید